مدت زمان پرواز تهران شیراز

رواز تهران به شیراز چند ساعت زمان میبرد؟

⬅ سریعترین زمان پرواز در پرواز های مستقیم از مبدأ شهر تهران به مقصد شهر  شیراز 1 ساعت 20  دقیقه میباشد.

 خرید بلیط هواپیما

 

مدت زمان پروازتهران به  شیراز حدودا یک ساعت بیست دقیقه میباشد.

توجه داشته باشید که ممکن است ساعت پرواز با توجه به شرایط آب وهوا و مسیر پرواز متغیر باشد.


 
 
 
 

◀ فاصله هوایی تهران تا شیراز با هواپیما چند کیلومتراست؟
 
 

 
⬅ فاصله هوایی تهران تا شیراز با هواپیما 942
 کیلومتر میباشد.
 
 مسافت هوایی پرواز تهران به شیراز 942 کیلومتر میباشد .
 
 تهران و شیراز در فاصله 942 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند.

 
 
 خرید بلیط هواپیما
 
 
 
 
 
◀ پرواز تهران به شیراز در کدام فرودگاه انجام میشود؟

 
⬅ پرواز تهران به شیراز از مبدا فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران 

به مقصد فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز برگزار میشود.
 


 
◀ پرواز تهران به شیراز چه روزهای در هفته انجام میشود؟
 
 
 پرواز تهران به شیراز هفت روز در هفته انجام میشود
روزانه پروازهای مختلفی در ساعت های مختلف ازمبدأ تهران به مقصد شیراز مینشیند.
میتوانید بلیط سفر
خود را از کیش زوم  رزرو کنید.
تهران به شیراز درتمام  روزهای هفته معمولا پرواز دارد.

◀قیمت بلیط هواپیمای تهران به شیراز

⬅ ارزان ترین قیمت بلیط هواپیمای تهران  به شیراز در حال حاضر 177000  تومان میباشد .
توجه داشته باشید که نرخ بلیط هواپیما لحظه ای میباشد وتغییر میکند.
 
 
با عضویت در سامانه پیامکی کیش زوم از آفر های ویژه بلیط هواپیما بهره مند شوید.
 
 
 
 
 
 

◀ پرواز تهران  به شیراز با چه ایرلاین هایی برگزار میشود؟

 ⬅ ایرلاین های /ایران ایر/آسمان/وارش/کاسپین/ساها/ایران ایرتور/ماهان/آتا/زاگرس/سپهران/قشم ایر/معراج/تابان/
برگزار
کننده پروازهای تهران به شیراز است.
 مدت زمان پروازتهران به  شیراز حدودا یک ساعت بیست دقیقه میباشد.

توجه داشته باشید که ممکن است ساعت پرواز با توجه به شرایط آب وهوا و مسیر پرواز متغیر باشد.

مدت زمان پرواز تهران کیش

بلیط هواپیما دبی

قیمت بلیط هواپیما ساری به مشهد علی بابا

فاصله تهران تا شیراز با هواپیما

بلیط هواپیما تهران شیراز تخفیفان

فاصله بندرعباس تا دبی

 

◀ فاصله هوایی تهران تا شیراز با هواپیما چند کیلومتراست؟

⬅ فاصله هوایی تهران تا شیراز با هواپیما 942
 کیلومتر میباشد.
 
 مسافت هوایی پرواز تهران به شیراز 942 کیلومتر میباشد .
 
 تهران و شیراز در فاصله 942 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند.

 
 
 خرید بلیط هواپیما
 
 
 سفر تهران به شیراز چقدر زمان می برد؟
مدت زمان سفر با هواپیما از شهر تهران به شیراز و بالعکس، حدود یک ساعت و نیم می باشد. فاصله هوایی بین این دو شهر 682 کیلومتر است.
در صورتی که شرایط آب و هوایی برای پرواز هواپیما مناسب نباشد یا پرواز شما تأخیر داشته باشد، مدت زمان رسیدن به شهر مقصد افزایش می یابد.
پرواز تهران به شیراز از فرودگاه مهرآباد تهران به فرودگاه شهید دستغیب شیراز انجام می شود.
سفر به شیراز از راه های زمینی نیز امکان‌پذیر است؛ ولی مدت ‌زمان که افراد باید در جاده‌ها باشند تا به مقصد برسند، خیلی بیشتر از مدت زمان سفر با هواپیما می باشد.
فاصله تهران تا شیراز

کدام ایرلاین ها پرواز تهران به شیراز را پوشش می دهند؟
تقاضای بالایی برای سفر با هواپیما، در تمام فصول سال به شهر شیراز وجود دارد. در تعطیلات نوروز گردشگران بسیاری به این استان سفر می کنند و پرواز های بیشتری در برنامه ایرلاین ها به پروازهای شهر شیراز تعلق می گیرند.
با توجه به اینکه تقاضا برای بلیط هواپیما شهر شیراز در طول سال تعداد قابل توجهی می باشد اغلب شرکت های هواپیمایی مسیر هوایی تهران-شیراز و بالعکس را پوشش می دهند.
از جمله شرکت های هواپیمایی که پرواز تهران-شیراز را پوشش می دهندپرواز تهران شیراز
4.6 / 5 ( 25 امتیاز )
مسافرت با طعم بهارنارنج و فالوده شیرازی! شیراز یکی از زیباترین شهرهای ایران میباشد که آوازه آن به اندازه ای است که سالیانه گردشگران زیادی را از اقصی نقاط کشور و جهان به سمت این شهر فرا میخواند. از همین رو به دلیل آب و هوای بی نظیر، مردمان خون گرم و مهمان نواز و مکان های گردشگری فراوان افراد زیادی از پایتخت به این شهر سفر میکنند و پرواز تهران شیراز را به یکی از پرتردیدترین مسیرهای پروازی تبدیل کرده است.

تعدد پرواز در این خط هوایی به حدی میباشد که تقریبا تمامی ایرلاین هوایی این خط هوایی را خدمات میدهند. ایرلاین هایی همچون ایران ایر، ماهان، آسمان، زاگرس، ساها، قشم ایر، معراج و کیش ایر را میتوان در این خط هوایی نام برد.

با توجه به فاصله 930 کیلومتری بین شهر تهران و شیراز یکی از بهترین وسلیه سفر، استفاده از هواپیما میباشد تا تجربه یک سفر لذت بخش به خاطر شما بماند. به همین دلیل گت بیلیت با ارائه ارزان ترین بلیط هواپیما تهران شیراز به شما برای به دست آوردن یک تجربه بی نظیر از این سفر همراه خواهد بود.

مدت زمان پرواز تهران شیراز حدود 1 ساعت و 15 دقیقه (75 دقیقه) می‌باشد. البته زمان پرواز می‌تواند نسبت به شرایط جوی در مبدا و یا مقصد پرواز بیشتر از زمان معمول باشد.پرواز تهران شیراز,بلیط تهران شیراز چارتر,بلیط تهران شیراز,قیمت بلیط هواپیما تهران شیراز,بلیط هواپیما تهران شیراز,بلیط هواپیما تهران به شیراز
قیمت بلیط هواپیما تهران شیراز
شروع قیمت پرواز تهران شیراز 200,800 تومان و حداکثر قیمت در این مسیر 526,800 تومان می‌باشد این قیمت نسبت به کلاس بندی پروازی تعریف شده از سمت هر شرکت هواپیمایی متغییر می‌باشد نرخی که در این صفحه مشاهده می‌نمایید نرخ موصوب پرواز در مسیر تهران به شیراز در سازمان هواپیمایی کشوری می‌باشد. در جدول زیر می‌توانید قیمت پرواز تهران شیراز را در سه رده سنی بزرگسال ؛ کودک و نوزاد مشاهده نمایید .

مسیر پروازی    نرخ بزرگسال    نرخ کودک    نرخ خردسال
پرواز تهران شیراز    حداقل : 200,800 تومان
حداکثر : 526,800 تومان    حداقل : 170,200 تومان
حداکثر : 357,100 تومان    حداقل : 22,400 تومان
حداکثر : 57,900 تومان
نرخ کودک در جدول فوق مربوط پرواز‌های سیستمی بوده و این مبلغ ممکن است در پرواز‌های چارتری به گونه‌ی دیگری محسابه گردد. شما می‌توانید نرخ دقیق پرواز‌های سیستمی و چارتری را با جستجو مسیر در فرم فوق با انتخاب تاریخ دلخواه مشاهده نمایید و بلیط هواپیمای خود را به صورت کاملا آنلاین تهیه و خرید نمایید.

بلیط تهران شیراز چارتر
با توجه به ازدحام تردد مسیر پروازی تهران شیراز، بسیار از مسافران به دنبال تهیه بلیط چارتری هواپیمای تهران به شیراز هستند تا بتوانند این بلیط را با قیمت مناسب تری تهیه کنند. برای مشاهده نرخ بلیط چارتر هواپیما تهران شیراز شما قادر هستید از قسمت بالای همین صفحه اقدام به جستجو کنید. البته به این نکته توجه داشته باشید مواردی همچون نوع بلیط (سیستمی یاچارتری) کلاس های پروازی و تنوع شرکت های هوایی در تعیین نرخ بلیط هواپیما تهران شیراز تاثیر گذار هستند.
 
 
◀ پرواز تهران به شیراز در کدام فرودگاه انجام میشود؟

 
⬅ پرواز تهران به شیراز از مبدا فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران 

به مقصد فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز برگزار میشود.
 پرواز به تهران از شیراز
تهران، پایتخت ایران، شهری که در آن مدرنیته و سنت با هم در آمیخته اند، شهری که ممکن نیست هیچ ایرانی اسم آن رانشنیده باشد، به تهران سفر کنید در بازار سنتی شهر به عکاسی و خرید بپردازید ، در کاخ گلستان قدم در دل تاریخ بگذارید،در عمارت های تاریخی آن چایی بنوشید و به ماجراجویی خود در تهران ادامه دهید. تهران پر از موزه های دیدنی است، از موزه ی فرش و ایران باستان گرفته تا موزه ی جواهرات و موزه ی ساعت، میتوانید به کاخ نیاوران، کاخ سعد آباد رفته و سپس در بازار تجریش گشتی بزنید و غروب آفتاب را از روی پل طبیعت تماشا کنید. اگر مقصد بعدی شما این کلان شهر بزرگ و پر جمعیت است، پس با ما همراه باشید تا کمی بیشتر راجع به این شهر پر رمز و راز مطلع شوید. علاوه بر موزه ها و مناطق تاریخی میتوانید به کافه های مدرن بروید، و از بناهای مدرن شهر دیدن کنید، تهران را از بلندترین سازه ی ایران یعنی برج میلاد ببینید. اگر قصد پرواز به تهران را دارید، انتخاب های زیادی پیش رو خواهید داشت میتوانید از میان ایرلاین های مختلف داخلی و خارجی پرواز خود را انتخاب کنید،، ایران ایر، ماهان و ... تقریبا تمامی ایرلاین های داخلی به تهران پرواز دارند. اگر در زمان مناسب و با برنامه ریزی دقیق اقدام به خرید نمایید، میتوانید پرواز ارزان به تهران خریداری کنید و در هزینه های سفر خود صرفه جویی کنید.

پرواز مستقیم از شیراز به تهران
پیدا کردن پرواز مستقیم از شیراز به تهران کار دشواری نیست، بسیاری از ایرلاین های داخلی در این مسیر پرواز دارند از جمله: ماهان، زاگرس، آسمان، قشم ایر، ساها و بسیاری از ایرلاین های دیگر

فاصله بین شهر شیراز تا تهران چقدر است؟
فاصله ی بین شهر شیراز تا تهران678 کیلومتر است..

مدت زمان پرواز شیراز به تهران چقدر است؟
مدت زمان پرواز شیراز به تهران حدود 1 ساعت است..

چگونه می توان از مرکزشهرشیراز به فرودگاه رفت؟
فرودگاه شهید دستغیب شیراز دارای دسترسی مناسبی با انواع وسایل نقلیه است، خودروی شخصی، تاکسی های 24 ساعته، اتوبوس های ویژه فرودگاه و یا حتی مترو. با خودرو شخصی باید به طرف جاده شیراز – بندرعباس برانید به طرف میدان شاه چراغ رفته تا به فرودگاه برسید. همچنین می‌توان با استفاده از خط یک مترو شیراز به میدان گل سرخ بروید و از آنجا تا فرودگاه راه چندانی ندارید. برای رفتن به این فرودگاه حدود نیم ساعت از مرکز شهر زمان نیاز دارید

چگونه میتوان از فرودگاه شهرتهران به مرکزشهر رفت؟
برای رفتن از فرودگاه مهر آباد به هر نقطه ای از تهران علاوه بر تاکسی و خودروی شخصی میتوانید از خط4 مترو (زرد رنگ) استفاده نمایید، ساعت کاری این خط مترو تا ساعت ده ونیم شب است، با توجه به ترمینال فرودتان میتوانید در یکی از ایستگاه های ترمینال 1و 2 و ایستگاه ترمینال 4 و 6 سوار مترو شوید و به هر نقطه ای از شهر که میخواهید برسید.

سفرتان به تهران را برنامه ریزی کنید
فرودگاه مهر آباد تهران ر نزدیکی میدان آزادی واقع شده است و از همه ی نقاط شهر دسترسی بسیار آسانی دارد، اما برای آسودگی خیالتان بهتر است 1 ساعت پیش از پرواز در فرودگاه حاضر باشید، زیرا این منطقه از شهر در ساعات مختلف شبانه روز ترافیک زیادی دارد، میتوانید به راحتی از مترو استفاده کنید .

اطلاعات
شیرازو تهران در فاصله 687 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند که مدت تخمینی پرواز میان ‌آن‌ها 00:59 ساعت است (این میزان ممکن است بسته به آب و هوا یا مسیرهای هوایی متغیر باشد)
فرودگاه های نزدیک به تهران
همه فرودگاه‌های تهران
+
-
Leaflet | Map data © OpenStreetMap contributors, CC-BY-SA
پروازها به مقصد تهران
پروازهای به مقصد تهران (ایران) که بیش از همه مورد درخواست کاربران قرار گرفته است. در جدول زیر پروازها از چند شهر مهم به مقصد تهران (ایران) نشان داده شده اند.

Stockholm - تهران از ‎ریال99,563,555
دمام - تهران از ‎ریال169,710,742
مدت زمان پرواز تهران به شیراز | بلیط لحظه آخری کیشhttps://kishzoom.com › Blog-21728-مدت-زمان-پرواز-ته...
سریعترین زمان پرواز در پرواز های مستقیم از مبدأ شهر تهران به مقصد شهر شیراز 1 ساعت 20 دقیقه میباشد. خرید بلیط هواپیما. مدت زمان پروازتهران به شیراز حدودا یک ...


پرواز تهران به شیراز چند ساعت زمان می برد؟ - های هالیدیhttps://hiholiday.ir › from-tehran-to-shiraz-flight-time
7 بهمن 1399 — مدت زمان سفر با هواپیما از شهر تهران به شیراز و بالعکس، حدود یک ساعت و نیم می باشد. فاصله هوایی بین این دو شهر 682 کیلومتر است. در صورتی که ...


مدت زمان پرواز تهران شیراز | تضمین بهترین قیمت بلیط هواپیماhttps://kharidblithavapyma.ir › Blog-58394-مدت-زمان-پ...
18 دی 1400 — سریعترین زمان پرواز در پرواز های مستقیم از مبدأ شهر تهران به مقصد شهر شیراز 1 سا .


پروازهای ارزان شیراز - تهران در Destiniahttps://destinia.ir › ll48472-48467-پرواز-از-شهر-شیراز...
مدت زمان پرواز شیراز به تهران حدود 1 ساعت است.. چگونه می توان از مرکزشهرشیراز به فرودگاه رفت؟ فرودگاه شهید دستغیب شیراز دارای دسترسی مناسبی با انواع وسایل نقلیه ...


پروازهای ارزان تهران - شیراز در Destiniahttps://destinia.ir › ll48467-48472-پرواز-از-تهران-به-ش...
تهرانو شیراز در فاصله 687 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند که مدت تخمینی پرواز میان ‌آن‌ها 00:59 ساعت است (این میزان ممکن است بسته به آب و هوا یا مسیرهای هوایی ...


خرید اینترنتی بلیط هواپیما پرواز تهران شیراز - گت بیلیتhttps://www.getbilit.com › pages › tehran-shiraz-flight
مدت زمان پرواز تهران شیراز 75 دقیقه قیمت پرواز تهران شیراز برای یک فرد بزرگسال از 78800 تومان اولین ساعت پرواز تهران شیراز ساعت 5 و 20 دقیقه.
 رتبه: 4٫6 · ‏25 رأی
بهترین زمان سفر به شیراز ؟
پرواز های تهران شیراز در چه زمانی انجام می‌شود؟
شما از این صفحه در 1/6/22 بازدید کردید.


فاصله تهران تا شیراز، اصفهان، تبریز و ... با هواپیما و قطارhttps://www.alibaba.ir › مجله علی‌بابا › پرواز
31 تیر 1397 — عواملی نظیر نوع هواپیما و آب و هوا در طول پرواز تأثیر می‌گذارند. هواپیماهای تهران مشهد در فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد این شهر فرود می‌آیند. فرودگاه ...


فاصله تهران تا شیراز: سفری از زمان حال به گذشته - بلیط ...https://www.alibaba.ir › ... › حمل و نقل
17 مهر 1400 — می‌دانید فاصله تهران تا شیراز چقدر است؟ مسافت تهران تا شیراز چند ساعت طول می‌کشد؟ با هواپیما و قطار و اتوبوس و ماشین شخصی چقدر طول می‌کشد؟
فاصله تهران تا شیراز چقدر است؟
برای سفر به شیراز از تهران کدام وسیله نقلیه بهتر است؟


بلیط ارزان هواپیما تهران به شیراز (چارتر و سیستمی) ✈️|تریپhttps://www.trip.ir › flight › thr-syz
پرواز از فرودگاه مهرآباد تهران به مقصد فرودگاه بین‌المللی شیراز به صورت مستقیم بیش از یک ساعت طول می‌کشد. فرودگاه شیراز بعد از فرودگاه امام خمینی مجهزترین ...
فاصله هوایی تهران شیراز چقدر است؟
مدت زمان پرواز تهران به شیراز چقدر است؟

جستجوهای مرتبط
فاصله شیراز تا تهران با هواپیما
پرواز از تهران به شیراز
مدت زمان پرواز شیراز به مشهد
پرواز کاسپین تهران به شیراز
پرواز تهران اصفهان چقدر طول میکشد
مدت زمان پرواز تهران استانبول
قیمت بلیط هواپیما تهران شیراز
بلیط شیراز تهران
هامبورگ - تهران از ‎ریال86,978,900
Shahrekord - تهران از ‎ریال184,209,734
Trondheim - تهران از ‎ریال135,412,214
Chabahar - تهران از ‎ریال262,628,299
کویت - تهران از ‎ریال45,664,148
کپنهاگ - تهران از ‎ریال89,498,239
استانبول - تهران از ‎ریال26,921,108
ایروان - تهران از ‎ریال117,054,450
بغداد - تهران از ‎ریال121,012,551
آمستردام - تهران از ‎ریال35,367,064
ارومیه - تهران از ‎ریال57,791,289
Philadelphia - تهران از ‎ریال224,856,274
پروازها از تهران
پرواز خود از تهران (ایران) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از تهران (ایران) به مهم ترین شهرها آمده است.

 

 

 


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.