مدت زمان پرواز تهران اهواز


◀ پرواز تهران به اهواز چند ساعت زمان میبرد؟

⬅ سریعترین زمان پرواز در پرواز های مستقیم از مبدأ شهر تهران به مقصد شهر اهواز 1 ساعت 10 دقیقه میباشد.

 
مدت زمان پروازتهران به اهواز حدودا یک ساعت وده دقیقه میباشد.

توجه داشته باشید که ممکن است ساعت پرواز

با توجه به شرایط آب وهوا و مسیر پرواز متغیر باشد.

 
 
 
 

◀ فاصله هوایی تهران تا اهواز با هواپیما چند کیلومتراست؟
 
 

 
⬅ فاصله هوایی تهران تا اهواز با هواپیما 547کیلومتر میباشد.
 
 مسافت هوایی پرواز تهران به اهواز 547 کیلومتر میباشد .
 
 تهران و اهواز در فاصله 547 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند.
 
 
 
 خرید بلیط هواپیما
 
 
 
 
◀ پرواز تهران به اهواز در کدام فرودگاه انجام میشود؟

 
⬅ پرواز تهران به اهواز از مبدا فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران 

به مقصد فرودگاه بین المللی اهواز برگزار میشود.
 


 
◀ پرواز تهران به اهواز چه روزهای در هفته انجام میشود؟
 
 
 پرواز تهران به اهواز هفت روز در هفته انجام میشود
روزانه پروازهای مختلفی در ساعت های مختلف ازمبدأ تهران به مقصد اهواز مینشیند.
میتوانید بلیط سفر
خود را از کیش زوم  رزرو کنید.
تهران به اهواز درتمام  روزهای هفته معمولا پرواز دارد.

◀قیمت بلیط هواپیمای تهران به اهواز 

⬅ ارزان ترین قیمت بلیط هواپیمای تهران  به اهواز در حال حاضر 248/000 تومان میباشد .
توجه داشته باشید که نرخ بلیط هواپیما لحظه ای میباشد وتغییر میکند.
 
 
با عضویت در سامانه پیامکی کیش زوم از آفر های ویژه بلیط هواپیما بهره مند شوید.
 
 
 
 
 
 

◀ پرواز تهران  به اهواز با چه ایرلاین هایی برگزار میشود؟

 ⬅ ایرلاین های /ایران ایر/آسمان/کاسپین/ایران ایرتور/ماهان/زاگرس/قشم ایر/آتا/کارون/
برگزار
کننده پروازهای تهران به اهواز است.
 
 پرواز به اهواز از تهران
اهواز مرکز استان خوزستان است، امروزه از خودروی شخصی گرفته تا وسایل حمل و نقل مسافربری نظیر اتوبوس، قطار و هواپیما برای سفر به این شهر در اختیار مسافران است تا به راحتی به این شهر سفر کنند از مکان های دیدنی این شهر میتوان به رود کارون،پل های سفید،سیاه و طبیعت اهواز،کلیسای سورت مسروپ،بازار عبدالحمید و... اشاره کرد، همه روزه پرواز های داخلی و پرواز های خارجی زیادی در فرودگاه بین المللی اهواز انجام میشود، این فرودگاه در 20 کیلومتری مرکز شهر قرار دارد برای رسیدن به مرکز شهر از این فرودگاه میتوانید از تاکسی های موجود در فرودگاه استفاده کنید و در کمتر از 30 دقیقه به هر نقطه ای از شهر که میخواهید برسید.

پرواز مستقیم از تهران به اهواز
پیدا کردن پرواز مستقیم از تهران به اهواز کار دشواری نیست، بسیاری از ایرلاین های داخلی در این مسیر پرواز دارند از جمله: آسمان و...

فاصله بین شهر تهران تا اهواز چقدر است؟
فاصله ی بین شهر تهران تا اهواز 824کیلومتر است.

مدت زمان پروازتهران تا اهواز چقدر است؟
مدت زمان پرواز تهران تا اهوازحدود 1 ساعت و 20 دقیقه است

چگونه می توان از مرکزشهرتهران به فرودگاه رفت؟
برای رفتن به فرودگاه مهر آباد علاوه بر تاکسی و خودروی شخصی میتوانید از خط4 مترو (زرد رنگ) استفاده نمایید، ساعت کاری این خط مترو تا ساعت ده ونیم شب است، برای رفتن به سمت ایستگاه های فرودگاه پس از سوار شدن خط کلاهدوز- اکباتان در ایستگاه بیمه پیاده شده، و به سمت ایستگاه های ترمینال 1و 2 و ایستگاه ترمینال 4 و 6 سوار شوید و با توجه ترمینال خروجی پروازتان در یکی از این 2 ایستگاه پیاده شوید

چگونه میتوان از فرودگاه شهراهواز به مرکزشهر رفت؟
پرواز های خارجی زیادی در فرودگاه بین المللی اهواز انجام میشود، این فرودگاه در 20 کیلومتری مرکز شهر قرار دارد برای رسیدن به مرکز شهر از این فرودگاه میتوانید از تاکسی های موجود در فرودگاه استفاده کنید و در کمتر از 30 دقیقه به هر نقطه ای از شهر که میخواهید برسید.

سفرتان به اهواز را برنامه ریزی کنید
فرودگاه اهواز فاصله ی زیادی تا مرکز شهر ندارد، برای آسودگی خیالتان بهتر است 1 ساعت پیش از پرواز در فرودگاه حاضر باشید، پس از تحویل بار و دریافت کارت پرواز میتوانید از فروشگاه های صنیع دستی و سوغاتی دیدن کنید، پس از رسیدن به فرودگاه میتوانید از تاکسی های مستقر در فرودگاه استفاده کنید.

اطلاعات
تهرانو اهواز در فاصله 547 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند که مدتفاصله هوایی تهران با شهرهای ایران چقدر است؟
به روز رسانی: 11 خرداد ، 1400 دانستنی های سفر

فاصله هوایی تهران با شهرهای ایران چقدر است؟
بیشترین مسافت پرواز بین تهران با کدام شهر ایران است؟ فاصله هوایی تهران با شهرهای ایران چقدر است؟ اگر علاقه مند به مسافرتهای هوایی هستید و دلتان می‌خواهد فاصله هوایی شهرهای ایران را بدانید، با ما همراه شوید.

فاصله هوایی تهران تا اصفهان
فاصله تهران تا اصفهان با هواپیما 338 کیلومتر است. شما یک ساعت در حال پرواز تهران اصفهان هستید. از فرودگاه اصفهان تا مرکز شهر حدود نیم ساعت فاصله دارید. فرودگاه اصفهان در بزرگراه شهرک صنعتی جی قرار گرفته است.

فاصله هوایی تهران تا کیش
فاصله تهران تا کیش با هواپیما 1043 کیلومتر است. پیمودن مسافت تهران تا کیش با هواپیما حدود یک ساعت و 50 دقیقه طول می‌کشد. فرودگاه بین المللی کیش در بزرگراه خلیج فارس قرار دارد. فاصله شما تا مرکز شهر با تاکسی 10 دقیقه است. بهترین راه سفر به کیش ،سفر هوایی به کیش است.برای اطلاع از قیمت بلیط هواپیما کیش به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

فاصله هوایی تهران تا شیراز
فاصله تهران تا شیراز با هواپیما 682 کیلومتر است. پرواز تهران تا شیراز شما یک ساعت و 20 دقیقه طول خواهد کشید. فرودگاه شیراز از مجهزترین فرودگاه های ایران است. این فرودگاه در بزرگراه خلیج فارس قرار دارد. از فرودگاه تا مرکز شهر 15 دقیقه راه دارید.

فاصله هوایی تهران تا قشم
فاصله هوایی تهران تا قشم 1072 کیلومتر می باشد. مدت زمان پرواز تهران تا قشم  1 ساعت 40 دقیقه طول خواهد کشید. فرودگاه بین المللی قشم در کنارک قرار گرفته است. فاصله فرودگاه قشم تا مرکز شهر حدود 40 دقیقه است.

فاصله هوایی تهران تا قشممسافت هوایی تهران تا قشم 1072 کیلومتر است.

فاصله هوایی تهران تا یزد
فاصله تهران تا یزد با هواپیما 502 کیلومتر است. شما در پرواز تهران تا یزد 1 ساعت در راه هستید. مسافت فرودگاه یزد تا مرکز شهر حدود 15 دقیقه است. این فرودگاه در میدان صنعت، انتهای بلوار آزادگان قرار دارد.

فاصله هوایی تهران تا مشهد
فاصله هوایی تهران مشهد 741 کیلومتر است. مدت زمان پرواز تهران مشهد، یک ساعت و ریع می‌باشد. فرودگاه مشهد تا مرکز شهر یک ربع فاصله دارد. این فرودگاه بعد از فرودگاههای تهران، بهترین فرودگاه ایران است.

فاصله هوایی تهران تا بندرعباس
فاصله هوایی تهران تا بندرعباس نیز 1050 کیلومتر می باشد و اگر می‌خواهید بدانید تهران تا بندرعباس با هواپیما چند ساعت است باید بگوییم که سفری حدود یک ساعت و 50 دقیقه‌ای پیش‌رو دارید. فرودگاه بندرعباس در بلوار 15 خرداد قرار دارد و مسافت شما تا مرکز شهر 10 دقیقه است.  

فاصله هوایی تهران تا تبریز
فاصله تهران تا تبریز با هواپیما 528 کیلومتر است. مدت زمان پرواز تهران تبریز یک ساعت و 15 دقیقه است. فاصله فرودگاه تبریز تا مرکز شهر 20 دقیقه است. این فرودگاه در بلوار شهید بابایی قرار دارد.

فاصله هوایی تهران تا اهواز
فاصله هوایی تهران تا اهواز 547 کیلومتر است. مدت زمان پرواز تهران اهواز بیش از یک ساعت می‌باشد. فاصله فرودگاه اهواز تا مرکز شهر 20 دقیقه است.

فاصله هوایی تهران تا بوشهر
فاصله تهران تا بوشهر با هواپیما 747 کیلومتر است. برای پرواز تهران تا بوشهر  یک ساعت و نیم در راه هستید. فاصله فرودگاه بوشهر تا مرکز شهر 10 دقیقه است.

فاصله هوایی تهران تا کرمانشاه
فاصله تهران تا کرمانشاه با هواپیما 423 کیلومتر است. مدت زمان پرواز تهران تا کرمانشاه چهل و پنج دقیقه‌ است. فرودگاه کرمانشاه در میدان امام خمینی قرار گرفته است. فاصله فرودگاه کرمانشاه تا مرکز شهر 15 دقیقه است.

فاصله هوایی تهران تا گرگان
فاصله هوایی تهران تا بوشهر 299 کیلومتر است. در پرواز تهران تا گرگان، شما 50 دقیقه در راه خواهید بود. فاصله فرودگاه گرگان تا مرکز شهر 15 دقیقه است.

فاصله هوایی تهران تا گرگانپرواز تهران تا گرگان 50 دقیقه است.

فاصله هوایی تهران تا عسلویه
فاصله هوایی تهران تا عسلویه 920 کیلومتر است. اگر قصد پرواز از تهران تا عسلویه را دارید، یک ساعت و 20 دقیقه زمان می برد. مسافت فرودگاه عسلویه تا مرکز شهر 10 دقیقه است.

فاصله هوایی تهران تا کرمان
فاصله تهران تا کرمان با هواپیما 800 کیلومتر است. شما در پرواز از تهران تا کرمان یک ساعت و نیم طول می کشد. مسافت فرودگاه کرمان تا مرکز شهر 20 دقیقه است.

بیشترین فاصله هوایی تهران با کدام شهر است؟
فاصله تهران تا چابهار با هواپیما 1453 کیلومتر است. مدت زمان پرواز تهران تا چابهار 2 ساعت و 20 دقیقه است. فاصله فرودگاه چابهار تا مرکز شهر 50 دقیقه است.

10 فرودگاه پر تردد ایران
براساس تعداد پروازها، تعداد مسافرین و میزان بار جابه‌جاشده، پررفت و آمدترین فرودگاههای ایران در سال 2018 به صورت زیر است:
فرودگاه بین‌المللی مهرآباد، فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد، فرودگاه بین‌المللی امام خمینی، فرودگاه بین‌المللی شهید دستغیب شیراز، فرودگاه بین‌المللی اهواز، فرودگاه بین‌المللی کیش، فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان، فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز، فرودگاه بین‌المللی بندرعباس، فرودگاه خلیج فارس عسلویه 

خرید آنلاین بلیط هواپیما و چارتر با سامانه اینترنتی رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما Trip میتوانید خرید بلیط سیستمی و چارتری را از تمامی ایرلاین ها سریع و آسان تجربه کنید!

سوالات متداول
طولانی ترین مسیر پرواز تهران با کدام شهر ایران است؟ پرواز تهران تا چابهار به مسافت 1453 کیلومتر است.

کوتاه ترین فاصله هوایی تهران با کدام شهر ایران است؟ پرواز تهران تا سمنان به مسافت 220 کیلومتر است.

پرترددترین خط هوایی ایران کدام فرودگاه است؟ فرودگاه بین المللی امام خمینی، فرودگاه مشهد و فرودگاه شیراز است

مجهزترین فرودگاه های ایران کدامند؟ فرودگاه بین المللی امام خمینی بهترین فرودگاه ایران است. رتبه دوم فرودگاه مهرآباد و رتبه سوم فرودگاه مشهد است.

بیشترین جابجایی مسافر در کدام فرودگاه ایران است؟ فرودگاه مهرآباد ، فرودگاه مشهد و فرودگاه شیراز

 برای آشنایی بیشتر با دانستنیهای پرواز بخوانید:


طولانی ترین خط پرواز جهان


چرا هواپیماها در ارتفاع 3600 پایی پرواز می کنند؟اهواز یکی از پرسفرترین و پرتردد ترین مسیرهای پروازی ایران است. سرزمین مردم خون گرم جنوب و پرآب ترین رودخانه کشور که البته با طول 950 کیلومتر طولانی ترین رودخانه ایران محسوب می شود. این شهر با مساحت 185 کیلومتر مربع یکی از شهرهای بزرگ ایران نیز محسوب می شود. اهواز به دلیل دارا بودن موقعیت و منابع استراتژیک یکی از مهمترین شهرهای ایران محسوب می شود.

شما می توانید بلیط پرواز تهران اهواز را با ارزان ترین قیمت در وبسایت سامتیک تهیه کنید و به این شهر زیبا و دوست داشتنی سفر کنید.

قیمت بلیط هواپیما تهران اهواز
قیمت بلیط پرواز تهران اهواز به دلایل مختلفی در زمان های مختلف دچار تغییر می شود. قیمت بلیط این مسیر در روزهای هفته تغییرات زیادی دارد و در صورتی که برنامه زمانی منعطفی دارید می توانید با بررسی قیمت های در وبسایت سامتیک از بهترین قیمت ها با خبر شوید. اهواز یک شرکت صنعتی محسوب می شود و به دلیل دارابودن کارخانه های فراوان در این شهر نمی توان انتظار داشت که در اواسط هفته تغییرات شدید قیمتی نسبت به آخر هفته ها مشاهده کنید، بلکه در مواردی ممکن است آخر هفته ها با قیمت بسیار بهتری رو به رو خواهید شد.

بلیط هواپیما تهران اهواز

ضمنا بلیط مسیر تهران اهواز حتی در مواردی در ساعت های مختلف روز دارای تفاوت قیمتی است و در صورت بررسی مدوام قیمت ها می توانید بهترین قیمت را برای سفر خود به دست آورید.

بلیط تهران اهواز چارتر
سامتیک در تلاش است که برای رضایت مشتریان بهترین قیمت های بلیط های چارتری را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید تجربه سفری بی دغدغه را داشته باشید. به دلیل اینکه مسیر پرواز تهران اهواز مسیری پرتردد محسوب می شود، بلیط چارتر این پرواز در مواردی با قیمت های عالی عرضه می شوند. بلیط چارتر این مسیر ممکن است در روزها و ساعت های مختلف روز بر روی سیستم قرار گیرد.

همچنین برای تهیه بلیط تهران به اهواز می توانید اقدام به تهیه بلیط لحظه آخری تهران اهواز کنید.

اطلاعات پرواز تهران اهواز
فاصله مسیر هوایی تهران تا اهواز حدود 547 کیلومتر است و مدت زمان پرواز هواپیما در این مسیر یک ساعت و 11 دقیقه است. این مسیر به دلیل پرتردد بودن یکی از مسیرهای پروازی است که هواپیمایی های زیادی در آن پرواز دارند و از این جهت نیز حق انتخاب زیادی برای مسافران این خط هوایی وجود دارد. هواپیمایی های آتا، آسمان، ایران ایر، ایران ایر تور، زاگرس، کارون، کاسپین و ماهان از جمله هواپیمایی هستند که به ارائه بلیط های پروازی این مسیر می پردازند.


مدت زمان پرواز تهران به اهواز | بلیط لحظه آخری کیشhttps://kishzoom.com › Blog-21969-مدت-زمان-پرواز-ته...
با سلام بنده قصد رزرو پرواز تهران به اهواز دارم مدت زمان این پرواز چندساعت میباشد؟ مدت زمان پرواز تهران به اهواز ساعت و 10دقیقه میباشد.


پرواز به اهواز از تهرانhttps://destinia.ir › ll48467-48471-پرواز-از-تهران-به-اهواز
تهرانو اهواز در فاصله 547 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند که مدت تخمینی پرواز میان ‌آن‌ها 00:47 ساعت است (این میزان ممکن است بسته به آب و هوا یا مسیرهای هوایی ...


فاصله هوایی تهران با شهرهای ایران چقدر است؟✈️|تریپ - بلیط ...https://www.trip.ir › وبلاگ › دانستنی های سفر
11 خرداد 1400 — فاصله هوایی تهران تا اهواز 547 کیلومتر است. مدت زمان پرواز تهران اهواز بیش از یک ساعت می‌باشد. فاصله فرودگاه اهواز تا مرکز شهر 20 دقیقه است.


بلیط هواپیما تهران به اهواز - سامتیکhttps://www.samtik.com › flight › thr-awz › بلیط-هواپ...
فاصله مسیر هوایی تهران تا اهواز حدود 547 کیلومتر است و مدت زمان پرواز هواپیما در این مسیر یک ساعت و 11 دقیقه است. این مسیر به دلیل پرتردد بودن یکی از مسیرهای ...
 رتبه: 3٫1 · ‏43 مرور · ‏‎ریال 7٬427٬000 تا ‎ریال 9٬998٬000
شما از این صفحه در 1/6/22 بازدید کردید.


خرید بلیط هواپیما تهران اهواز | فلای تودیhttps://www.flytoday.ir › flight › بلیط-هواپیما-اهواز
پرواز از تهران به شیراز چقدر طول می‌کشد؟ مدت زمان پرواز تهران به اهواز به طور متوسط 1 ساعت است. روزهای پرواز تهران اهواز. پروازهای تهران اهواز تمامی روزهای هفته ...
قیمت بلیط هواپیما تهران اهواز چقدر است؟
بهترین موقع برای خرید بلیط ارزان تهران اهواز چه زمانی است؟


پروازهای برنامه ای تهران به اهواز | پرواز24 | بلیط هواپیماhttps://charter.parvaz24.ir › Blog-688-پروازهای-برنامه-ا...
شماره پرواز    روز پرواز    مبدا    مقصد    زمان پرواز    زمان فرود    شرکت هواپیمایی    نوع هواپیما
417    شنبه    تهران(مهرآباد)    اهواز    04:30    06:35    ایران ایر    F100
4017    شنبه    تهران(مهرآباد)    اهواز    04:50    06:00    زاگرس    MD83
1096    شنبه    تهران(مهرآباد)    اهواز    05:00    06:10    ماهان    A300
مشاهده 78 ردیف دیگر


خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران اهواز | اسنپ تریپhttps://www.snapptrip.com › THR-tehran › AWZ-ahvaz
خرید آنلاین بلیط هواپیما از تهران به اهواز با مناسبترین قیمت بصورت چارتری و ... مدت زمان پرواز شما از تهران تا اهواز حدودا 1ساعت تا 1 ساعت و 15 دقیقه طول ...


فاصله تهران تا اهواز | مسافت تهران اهواز با اتوبوس، قطار، هواپیماhttps://www.raheeno.com › راهنمای سفر
23 مرداد 1400 — اطلاعات کامل مسافت و فاصله تهران تا اهواز با ماشین شخصی، اتوبوس، قطار و هواپیما بر حسب کیلومتر و زمان به‌ همراه نقشه تهران تا اهواز و ...
وارد نشده: پرواز ‏| باید شامل این عبارت باشد: پرواز

بلیط هواپیما تهران اهواز - اهواز از تهران بهمن 1400 | رسپیناhttps://respina24.ir › ... › بلیط هواپیما تهران اهواز
پرواز تهران اهواز. فرودگاه مبدا : فرودگاه مهر اباد. فرودگاه مقصد : فرودگاه بین المللی اهواز. مدت زمان سفر : 2 ساعت. مسافت : 1098 کیلومتر ...
آیا امکان انتقال بلیط هواپیما برای استفاده دیگران وجود دارد؟
چطور مطمئن شویم که خرید اینترنتی بلیط تهران اهواز از رسپینا را به درستی انجام داده ایم؟


سامانه فروش بلیطهای هامون گشتhttp://hamoongasht.com
... های داخلی | کیش | مشهد | تهران | بندرعباس | قشم | تبریز | اصفهان | شیراز و... ... پرواز مشهد اهواز سفر به مشهد نی نی سایت مدت زمان پرواز اردبیل به تهران ...


مدت زمان پرواز تهران اهواز تخفیف ویژه - مدت زمان پرواز تهران...
آگهی·
http://www.melicharter.com/
031 3717 0000
خرید آنلاین بلیط هواپیما در کلیه مسیر های داخلی و خارجی با تخفیف ویژه از تمامی خطوط هوایی. خرید بلیط هواپیما چارتری و سیستمی تمامی مسیر ها با پشتیبانی 24...
‏خرید آنلاین بلیط هواپیما · ‏بلیط هواپیما تهران اصفهان · ‏بلیط هواپیما تهران مشهد
Deal: Up to 80% off Online purchase Now
جستجوهای مرتبط
اطلاعات پرواز تهران به اهواز امروز
پرواز تهران به اهواز کدام ترمینال
اطلاعات پرواز فرودگاه مهرآباد تهران به اهواز امروز
فاصله تهران تا اهواز با هواپیما
زمان پرواز اهواز شیراز
برنامه پرواز ارومیه اهواز
برنامه هفتگی پروازهای اهواز به اصفهان
پرواز کاسپین اهواز به اصفهان


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.