اگر ظرفیت پرواز تکمیل بود. برای خرید بلیط با شماره 02128422104 و 09011017552 تماس بگیرد.

رزرو بلیط هواپیما برای سفارت

برای رزرو بلیط هواپیما برای سفارت با شماره تماس 09011017552 و یا شماره تماس 02128422104 تماس بگیرد.

رزرو بلیط هواپیما برای سفارت

نحوه رزرو بلیط هواپیما

یکی از خدمات تهران بلیط آموزش روز بلیط هواپیما هست برای رزرو بلیط هواپیما می تونید از طریق سایت اقدام کنید و با وارد کردن نام و نام خانوادگی و کد ملی یا شماره پاسپورت بلیط 

پرواز خود را رزرو کنید و برای رزرو کردن از طرف آژانس می توانید با شماره های 02128422104 و 09011017552 تماس بگیرد.

بلیط فیک

عکس فیک بلیط هواپیما

برای دریافت عکس فیک بلیط هواپیما با مشخصات خودتان واتساپ به ما پیام بدین.

 

رزرو بلیط هواپیما بدون پرداخت پول

در تهران بلیط می توانید بدون پرداخت پول بلیط هواپیما خود را رزرو کنید و تا زمانی که مطمئن به خرید بلیط پرواز نشدین بلیط خود را خرید نکنید.

رزرو بلیط هواپیما بدون پرداخت

برای روز بلیط هواپیما بدون پرداخت با شماره های 09011017552 و 02128422104 تماس بگیرد و بدون پرداخت هزینه ای اصلی بلیط پرواز خود را رزرو کنید.

رزرو بلیط هواپیما بدون پرداخت هزینه

برای روز بلیط هواپیما بدون پرداخت با شماره های 09011017552 تماس بگیرد.

رزرو هتل برای سفارت بدون پرداخت

روز هتل برای سفارت به ما کمک می کنید بتونیم راحت ویزا های خودمان را از سفارت دریافت کنیم.

برای خرید بلیط هواپیما چه مدارکی لازم است?

برای خرید بلیط هواپیما به کد ملی نام و نام خانودگی همین طور در بعضی ا زمواقع به تاریخ تولد نیاز است.

برای بسیاری از افردا رزور بلیط هواپیما برای سفارت اهمیت بالایی داشته و همیشه دنبال راهی برای رزرو بلیط سفارت بوده اند. 

برای رزرو بلیط سفارت همین الان می تونید  اقدام کنید فقط کافیه با ما تماس بگیرد.

رزرو موقت بلیط هواپیما 

بعضی از افراد به علت این که هنوز سفر آنها قطعی نشده و از طرفی احتمال دارد ظرفیت پرواز تکمیل شوند دنبال رزرو موقت بلیط هواپیما هستن که این رزرو موقت می توانید به افراد این امکان را بدهد بدون این که هزینه ای پرداخت کنند بلیط هواپیما خود را داخل رزرو داشته باشند و هر موقع برنامه ای سفر آنها قطعی شد نسبت به خرید بلیط اقدام کنند.

 

باهار پیش آماده که مسافران زیادی با ما تماس گرفته انده و درخواست رزرو موقت بلیط هواپیما را داشته اند در مسیر های مختلف داخلی و خارجی که این رزرو باعث می شد راحت تر بتوانند اقدام به خرید داشته باشند.

 

رزرو بلیط هواپیما خارجی برای سفارت

برای رزرو بلیط هواپیما خارجی ترکیش فلای دبی هواپیمای قطر پگاسوس و... می توانید وارد سایت تهران بلیط شوید و به راحتی رزرو خود را انجام دهید و یا با شماره تماس 09011017552 تماس بگیرد.

     
رزرو بلیط هواپیما برای سفارت بدون پرداخت      

چگونه بلیط هواپیما برای سفارت رزرو کنیم

برای رزرو بلیط هواپیما برای سفارت می توانید با شماره 09011017552 تماس بگیرد و در سریع ترین زمان ممکن نیست به رزرو بلیط هواپیما سفارت اقدام کنید.

     
رزرو رایگان بلیط هواپیما      
بلیط فیک هواپیما      
رزرو بلیط هواپیما برای ویزا      

رزرو بلیط هواپیما برای ویزای شینگن

برای دریافت ویزای شینگن نیاز به رزرو بلیط هواپیما دارد و به راحتی ویزا را به شما تحویل نمی دهند و یکی از راه های افزایش احتمال دریافت ویزا استفاده رزرو بلیط هواپیما هست 

و برای دریافت رزرو بلیط هواپیما می توانید با ما در ارتباط باشید.

     

رزرو رایگان پرواز خارجی

رزرو رایگان پرواز خارجی توسط تهران بلیط به راحتی انجام می شود و می توانید ان را دریافت کنید.

رزرو رایگان بلیط هواپیما برای سفارت

رزرو رایگان بلیط هواپیما برای سفارت در واقع همان رزرو بلیط هست که توسط آژانس هواپیمایی قبل از خرید بلیط هست که مسافر برای ارائه به سفارت هست که مسافر بتواند ویزا و یا ارز های مسافرتی خود را دریافت کند و با خیال راحت پرواز خود را انجام دهدرزرو رایگان بلیط هواپیما برای سفارت

سفارت نیاز به بلیط مهر شده توسط آژانس هواپیمای و تایید این بلیط را دارد و بدون تایید آژانس این بلیط ها صادر نمی شوند و سفارت این بلیط ها را تایید نمی کند

برای راهنمایی بیشتر می توانید با شماره تماس های 02128422104 و 09011017552 تماس بگیرید.

چگونه بلیط هواپیما رزرو کنیم؟

رزرو بلیط هواپیما یکی از امکانت ویژه تهران بلیط هست که افراد بتوانند راحت تر و سریع تر بلیط هواپیما خود را رزرو کنند برای رزرو بلیط هواپیما می توانید با شماره تماس های 021284221204 و 09011017552 تماس بگیرد.

چگونه بلیط هواپیما رزرو کنیم؟

رزرو بلیط هواپیما برای سفارت

معمولاً برای مسافرت به هر کشوری که نیاز به ویزا دارد، باید مدارکی دال بر رزرو بلیط هواپیما برای سفارت ارائه دهید. البته در موارد محدودی، ممکن است از شما بخواهند تا بلیت پرواز به مقصد مورد نظر (نه رزرو تنها) را ارائه دهید.

رزرو بلیط هواپیما برای سفارت

بسیاری از افراد، بیشتر از آنکه به فکر نوع مدارک مورد نیاز برای ارائه به سفارت مربوطه باشید، به فکر هزینه های اولیه مورد نیاز برای اقدام ویزای خود هستند. زیرا اگر ویزای شما تأیید نشود هزینه پرداخت‌شده از حمله هزینه خرید بلیت به هدر خواهد رفت. بنابراین طبیعتا به دنبال پاسخ به این پرسش هستید که آیا می‌شود بدون پرداخت هزینه بلیت رزرو بلیط هواپیما برای سفارت را گرفت و پولی پرداخت نکرد؟

رزرو رایگان بلیط هواپیما برای سفارت      
رزرو بلیط هواپیما برای سفارت      
رزرو رایگان بلیط خارجی برای سفارت      
رزرو بلیط برای سفارت      
نحوه رزرو بلیط هواپیما برای سفارت      
رزرو پرواز برای سفارت      
رزرو موقت بلیط هواپیما      
رزرو بلیط سوری برای سفارت      

 

     
       
       
       
       
       
       

 

     
رزرو بلیط هواپیما خارجی بدون پرداخت      

بلیط سوری هواپیما

     

ساخت بلیط فیک هواپیما

     

ساخت بلیط هواپیما فیک

ساخت بلیط فیک هواپیما با مشخصات خودتان می توانید با ما در ارتباط باشید.

     

 

     

رزرو صوری/سوری؟ رزرو موقت؟ رزرو بدون پرداخت؟

منطقاً خود کنسولگری‌های کشورهای خارجی می‌دانند که خرید بلیت پیش از تایید شدن ویزا امری منطقی نیست. عموماً سفارت‌های که درخواست برنامه سفر و رزرو بلیط رفت و برگشت از شما دارند، به راحتی به شما ویزا هم نمی دهند. بنابراین، کنسولگری‌ها به شما پیشنهاد می‌دهند که فقط رزرو بلیط هواپیما برای سفارت را انجام دهید یا بلیت‌هایی را خریداری کنید که امکان کنسل شدن داشته باشند. اما باید بدانید که قیمت این بلیت‌ها از بلیت‌های عادی معمولاً بیشتر است. حتی سفارت هایی که حتما نیاز به ارائه بلیت دارند، در ابتدای درخواست شما، رزرو بلیت رفت‌وبرگشت یا برنامه سفر به همراه تاریخ و شماره پرواز و تاریخ ورود و خروجی را قبول کرده و پس از تایید ویزا بلیت اصلی را درخواست می‌کنند.

برنامه سفر

به طور کلی، برنامه پرواز یا سفر، یک بلیت خریداری شده نیست. بلکه در واقع، یک برنامه سفر با جزئیات است که برای سفر به کشور مورد نظر، استفاده می‌شود. در این برنامه زمان‌بندی‌شده، خط پرواز، نام پرواز، نام شما، شماره رزرو، تاریخ رفت‌وبرگشت و کد فرودگاه درج می‌شود. درهرحال ارائه دادن برنامه سفر به کنسولگری با رزرو بلیت، بهترین و ارزان‌ترین راه‌حل ممکن است. زیرا با خرید بلیت این ریسک وجود دارد که تمام پول شما به هدر برود.

رزرو رایگان بلیط سفارت

رزرو پرواز یا رزرو بلیط هواپیما برای سفارت در حقیقت یک مدرک است که نشان می‌دهد شما به کدام کشور، در چه تاریخ و با چه پرواز و شماره صندلی، سفر می‌کنید. معمولاً رزرو پرواز سه روز تا دو هفته (وابسته به زمان سفر و نوع ایرلاین) اعتبار دارد.

می‌توانید تأیید رزرو پرواز را مستقیماً از شرکت‌های هواپیمایی و یا موتورهای جستجوگر شرکت‌های پروازی، بررسی کنید. شرکت های هواپیمایی که معمولاً از آن ها برای شما رزرو میگیریم عبارت اند از قطری، امارات، لوفت هانزا، ترکیش، آسترین و ایرفلوت

خریداری رزرو بلیط هواپیما برای سفارت

همانگونه که در بالا گفته شد، معمولاً تمامی سفارت‌ها به فرد می‌گویند که پیش از تأیید ویزا، بلیت کامل را خریداری نکنند. اما گاهی اوقات ممکن است سفارت یا کنسولگری از شما بخواهد که بلیت خریداری‌شده را ارائه دهید، زیرا باید اطمینان حاصل کند که پس از دوره سفر، به کشور خود باز می گردید. در این حالت، با خرید بلیط، e ticket یا همان بلیت الکترونیک با شماره بلیط دریافت می کنید که نشان دهنده خرید کامل بلیط مذکور است. پیشنهاد ما این است که قبل از دریافت ویزا، بلیت کامل را خریداری نکنید. زیرا در صورت رد شدن درخواست ویزا، هزینه بیشتری برای استرداد بلیط پرداخت می کنید.

یک طرفه یا رفت و برگشت؟

نکته آخر اینکه، همان‌طور که گفتیم رزرو بلیط هواپیما برای سفارت به صورت یک‌طرفه انتخاب خوبی نیست. زیرا بلیت رفت‌وبرگشت به سفارت ثابت می‌کند که شما پس از سفر خود، قصد بازگشت به کشور خود خواهید داشت و بیش از مدت تعیین‌شده اقامت نمی‌کنید. بلیط یک‌طرفه می‌تواند نشانه این باشد که شما قصد برگشتن ندارید.

تمامی بلیط های موجود در این سیستم دارای امکان کنسلی و جابه جایی زمان هستند.

می توانید برای پرداخت هزینه و صدور بلیط از اینجا، آنلاین اقدام کنید یا به دفتر ما مراجعه کنید.

رزرو بلیط و هتل برای ارائه به سفارت

همه ما می دانیم یکی از مدارکی که در چک لیست مورد نیاز اکثر سفارت ها اعم از : سفارت های حوزه شنگن ، مکزیک ، کانادا ، آمریکا و ... وجود دارد رزرو بلیط و هتل است که معمولا باید مهر شده و مورد تایید آژانس هواپیمایی معتبر باشد.
در آتوسا پرواز امکان رزرو بلیط و هتل برای ارائه به سفارت وجود دارد که این رزروها قابل پیگیری و استعلام از طریق ایرلاین و یا هتل مورد نظر می باشد.
گفتنی است این رزروها صرفا جهت ارائه به سفارت بوده و در صورت عدم اعطای ویزا از جانب سفارت به صورت خودکار باطل خواهند شد.
جهت آگاهی از اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان آتوسا پرواز در ارتباط باشید.4

 

رزرو بلیط و هتل برای سفارت

​​​​یکی از مدارک موردنیاز کلیه سفارت ها رزرو بلیط و هتل میباشد در این مطلب شما را با انواع رزرو بلیط انواع رزرو هتل آشنا خواهیم نمود 
لازم به ذکر است امکان رزرو هتل قابل استعلام و رزرو بلیط میسر میباشد کافیست جهت دریافت با ویزا همراه تماس بگیرید 

 

بلیط برای سفارت 


رزرو بلیط هواپیما برای سفارت در دو نوع میباشد 
نوع اول خرید بلیط و پرداخت کل هزینه آن که در صورت عدم صدور ویزا اگر بخواهید آن را کنسل نمایید با توجه به قوانین ایرلاین متفاوت میباشد که از 10 درصد تا 80 درصد با توجه به زمانی که به پرواز مانده آن را کنسل نمایید محبور به پرداخت جریمه میباشید و در بعضی مواقع امکان سوخت کل هزینه هم هست .
نوع دوم رزرو موقت میباشد که مورد قبول کلیه سفارت ها میباشد و نیازی به پرداخت هزینه ندارد کارشناسان ما در ویزا همراه آماده ارائه خدمات رزرو موقت بلیط برای سفارت به شما هستند و فقط کارمزد آن را که مبلغ ناچیزی است را از شما دریافت میکنند .

رزرو رایگان بلیط خارجی برای سفارت 
بلیط صوری 
رزرو موقت بلیط هواپیما برای سفارت

رزرو بلیط برای سفارت ایتالیا

سفارت ایتالیا و اخذ ویزای این کشور

 

برای دریافت ویزای ایتالیا چه مدارکی لازم است؟ چگونه وقت سفارت ایتالیا بگیریم؟ آدرس سفارت ایتالیا کجاست؟ در راهنمای سفارت ایتالیا، به این سوالات پاسخ داده‌ایم.


اگر می‌خواهید درخواست ویزای ایتالیا بدهید، لازم است مدارک لازم و فرم‌های مورد نیاز را از پیش آماده کنید. در راهنمای سفارت ایتالیا، مدارک و فرم‌های مورد نیاز برای درخواست ویزای ایتالیا به همراه آدرس سفارت و سیستم تعیین وقت سفارت ایتالیا را توضیح داده‌ایم. در ادامه همراه کجارو باشید.

سفارت ایتالیا در ایران دو بنا دارد که در قرن نوزدهم در دو باغ قدیمی تهران ساخته شده‌اند. هر دو عمارت به خانواده اشرافی فرمانفرما متعلق بوده که با سلسله قاجار پیوند خویشاوندی داشته‌اند.

 

سفارت ایتالیا کجاست؟

سفارت ایتالیا در تهران، خیابان نوفل لوشاتو، پلاک 68/79 قرار دارد.

 

موقعیت سفارت ایتالیا در تهران روی نقشه

بخش کنسولی سفارت ایتالیا

اداره کنسولی سفارت ایتالیا در تهران، خیابان جردن، خیابان نلسون ماندلا (بلوار آفریقای سابق)، بن بست فرزان شرقی، پلاک 15 قرار دارد.

شماره های تماس

  • دفتر ویزا: 88190160-021
  • دفتر امور کنسولی: 88783498-021
  • دفتر امور دانشجویی: 88799885-021

ساعات کاری اداره کنسولی

اداره کنسولی ایتالیا یکشنبه‌ها از ساعت 8 الی 13 و دوشنبه تا جمعه از ساعت 8 الی 14 آماده خدمات‌رسانی به مراجعین است. این اداره روزهای جمعه و شنبه تعطیل است.

ساعات کاری دفتر تایید مدارک

دفتر تایید مدارک سفارت ایتالیا روزهای دوشنبه تا پنج‌شنبه از ساعت 8 صبح تا 11 ظهر آماده ارائه خدمات به مراجعین است.

چگونگی دریافت وقت سفارت ایتالیا

چگونگی دریافت وقت سفارت ایتالیا از طریق کنسولگری

دریافت وقت سفارت ایتالیا کنسولگری، با شیوه نوین خود سفارت ایتالیا انجام می‌پذیرد. بدین صورت که در یک ساعت مشخص پرتال مربوط به دریافت وقت سفارت ایتالیا، باز شده و اجازه دریافت وقت سفارت ایتالیا را به مسافرین می‌دهد، اما نکته جالب آن این است که شما در مدت زمان 30 ثانیه وقت سفارت خود را تنظیم کنید و در غیر این صورت، باید منتظر روزهای بعدی باشید. با توجه به خیل عظیم مسافران ایتالیا، تمامی وقت‌های موجود در کسری از ثانیه در اختیار مسافران قرار می‌گیرد.

چگونگی دریافت وقت سفارت ایتالیا از طریق کارگزاری CKGSIR

دریافت وقت سفارت ایتالیا از طریق کارگزاری بسیار راحت‌تر از کنسولگری می‌باشد. شما در سایت کارگزاری یک حساب کاربری ایجاد می‌کنید. می‌توانید فرم‌های درخواست ویزا به صورت آنلاین و یا دستی تکمیل کنید. وقت سفارت ایتالیا در 2 نوع معمولی و ویژه ارائه می‌شود. هیچ تفاوتی بین بررسی مدارک این دو نوع وقت سفارت وجود ندارد و در وقت سفارت ویژه ایتالیا فقط از شما یک پذیرایی معمولی انجام می‌شود. شماره برای حضور در دفتر کارگزاری ویزای ایتالیا، باید 21 یورو بیشتر پرداخت کنید.

بهترین راه برای دریافت وقت سفارت ایتالیا

پیشنهاد ویزالند برای دریافت وقت سفارت ایتالیا، واگذار کردن این امر مهم و وقت گیر به افراد متخصص و کاردان است. گروه ویزالند با دارا بودن کادری مجرب در این زمینه، شما را از پرداخت هرگونه هزینه اضافی بی نیاز کرده و شما می‌توانید با اطمینان کامل این کار را به متخصصان گروه مسافرتی ویزالند واگذار کنید.

هزینه وقت سفارت ایتالیا

وقت سفارت ایتالیا در حالت فوری و عادی ارائه می‌شود. هزینه وقت عادی سفارت ایتالیا با توجه به درخواست متقاضی ویزای ایتالیا و تعداد همراهان ایشان متغیر است. شما می‌توانید حتی برای یک ساعت بعد، وقت سفارت فوری ایتالیا خود را از ما درخواست کنید. تمامی هزینه‌های اعلام شده پس از ارائه نامه وقت سفارت، از شما دریافت می‌شود.

کشور ایتالیا به دلیل برگزاری نمایشگاه‌ها و دارا بودن جاذبه‌های گردشگری فراوان و همچنین اماکن تاریخی جذاب و دیدنی، سالانه پذیرای میلیون‌ها گردشگر از سراسر جهان من جمله کشور عزیزمان ایران می‌باشد. مسلما برای بازدید از کشور ایتالیا و استفاده از تفریحات و نمایشگاه‌های آن، نیاز به اخذ ویزا می‌باشد. یکی از مراحل دریافت ویزای ایتالیا، که می‌توان گفت دشوارترین و مهم‌ترین پروسه آن می‌باشد، دریافت وقت سفارت این کشور می‌باشد. در ادامه توضیحاتی در خصوص وقت سفارت ایتالیا و چگونگی گرفتن وقت سفارت ایتالیا ارائه خواهیم کرد.

وقت سفارت ایتالیا یا به عنوانی وقت مصاحبه ویزای ای


رزرو رایگان بلیط هواپیما برای سفارت
رزرو رایگان هتل خارجی برای سفارت
چگونگی رزرو بلیط هواپیما برای سفارت
رزرو موقت بلیط هواپیما
بلیط صوری
ساخت بلیط فیک
رزرو بلیط برای سفارت ایتالیا
عکس فیک بلیط هواپیما
رزرو موقت بلیط هواپیما

رزرو رایگان بلیط هواپیما برای سفارت

رزرو موقت بلیط هواپیما

بلیط فیک هواپیما

بلیط سوری هواپیما

خرید بلیط هواپیما سیستمی

رزرو بلیط اتوبوس بدون پرداخت

عکس بلیط هواپیما

چگونه بلیط هواپیما رزرو کنیم

 

نحوه رزرو بلیط هواپیما برای سفارت

چگونه بلیط هواپیما رزرو کنیم

رزرو بلیط هواپیما برای سفارت بدون پرداخت

رزرو موقت بلیط هواپیما

رزرو بلیط هواپیما برای ویزای شینگن

برنامه ساخت بلیط هواپیما

پرواز کنسلی

بلیط فیک هواپیما

فرق پرواز سیستمی و اکونومی

بلیط سیستمی ارزان هواپیما

استرداد بلیط هواپیما فلای تودی

رزرو موقت بلیط هواپیما

بلیط هواپیما علی بابا

رزرو بلیط هواپیما خارجی

قیمت بلیط هواپیما برای کودکان

خرید بلیط هواپیما برای کودک تنها

 

بلیط اتوبوس تخفیف دار

خرید بلیط اتوبوس سیر و سفر

خرید بلیط اتوبوس 724

استعلام بلیط اتوبوس

خرید بلیط اتوبوس vip تخت شو

خرید بلیط اتوبوس vip

خرید بلیط اتوبوس رویال سفر

خرید بلیط اتوبوس همسفر

 

چگونه بلیط هواپیما رزرو کنیم

عکس فیک بلیط هواپیما

رزرو بلیط برای سفارت

بهترین سایت خرید بلیط هواپیما

تخفیف بلیط هواپیما

بلیط سیستمی ارزان هواپیما

بلیط صوری

نمونه بلیط هواپیما pdf

 

دفتر فروش ایران ایر تهران

شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران

قیمت پروازهای خارجی ایران ایر

دفتر فروش ایران ایر فرودگاه مهرآباد

دفتر ایران ایر در تهران ونک

دفتر ایران ایر

ایران ایر تلفن

هواپیماهای ایران ایر

جستجوهای مرتبط

برنامه ساخت بلیط هواپیما

نمونه بلیط هواپیما pdf

نرم افزار ساخت بلیط

عکس فیک بلیط هواپیما

فتوشاپ عکس بلیط هواپیما

استوری فیک بلیط هواپیما

نمونه بلیط هواپیما word

فرم خام بلیط هواپیما

عکس بلیط هواپیما مشهد

عکس بلیط هواپیما تهران

عکس بلیط هواپیما خارجی

عکس بلیط هواپیما برای استوری

عکس بلیط هواپیما داخلی

عکس بلیط هواپیما برای ترکیه

عکس بلیط هواپیما دبی

عکس بلیط هواپیما آلمان

 

بلیط فیک هواپیما

برنامه ساخت بلیط هواپیما

رزرو بلیط هواپیما برای ویزای شینگن

عکس بلیط هواپیما

رزرو رایگان بلیط هواپیما برای سفارت

خرید بلیط هواپیما سیستمی

فلای تودی بلیط هواپیما

بهترین سایت خرید بلیط هواپیما


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.