برای دریافت ظرفیت ویژه زمانی که پرواز تکمیل است با یک تماس بلیط تهیه کنید09011017552 و 02128422104

بلیط هواپیمای تهران به مسکو هواپیمای ماهان

 


ماهانسریع ترین راه سفر به مسکو از تهران خرید بلیط هواپیما تهران مسکو ماهان است، هواپیمایی ماهان خوش قول ترین و بهترین ایرلاین هواپیمایی ایران است که روزانه در مسیر تهران به مسکو پرواز و دارد.
هواپیمایی ماهان در طول این سال ها با ارائه ای خدمات رسانی به مخاطبین خود توانسته گروه بزرگی از مخاطبین رو داشته باشه مسافرانی که به جزو ایرلاین ماهان با هیچ شرکت دیگه ای پرواز انجام نمی دهند و این به خاطر وفاداری مشتریان و همین طور 
پرواز های بسیار با کیفتی است که خود هواپیمایی ماهان ارائه می کند.

 

پرواز مستقیم تهران مسکو


پرواز مستقیم تهران به مسکو توسط هواپیمایی ماهان انجام می شود، پرواز های مستقیم تهران مسکو ماهان روزانه از مبدا فرودگاه امام خمینی به فرودگاه ونکوور و شرمتیو انجام می شود. 
 
پرواز های مستقیم هواپیمایی ماهان در مسیر تهران به مسکو بدون توقف و داشتن ترنزیت انجام می شود، به این شکل که شما برای خرید بلیط پرواز مسکو ماهان اقدام می کنید و بعد از  سه ساعت قبل از پرواز به فرودگاه مراجعه می کنید و با همراه داشتن پاسپورت پرواز خود را به صورت مستقیم به مسکو انجام می دهید.
روزهای پرواز ماهان به مسکو 
روز های پرواز ماهان به مسکو چه روز های هست؟ باید این خبر را به شما بدهم که در حال حاضر که داریم این مقاله را می نویسیم هواپیمایی ماهان در روز های شنبه، یک شنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه و پنجشنبه ایرلاین ماهان پرواز مستقیم دارد و تعداد این پرواز ها در روز 1 پرواز و در هفته 6 پرواز می باشد که همگی به صورت مستقیم وبدون ترنزیت توسط هواپیمایی ماهان انجام می شود.
تنها روزی که ماهان به مسکو پرواز ندارد روز جمعه هست.
از این تعداد پرواز های که هواپیمایی ماهان انجام می دهد به مسکو برخی از این پرواز ها به شرمتیو است و برخی از آن ها به ونکوور هست، هواپیمایی ماهان روز های شنبه، سه شنبه و پنجشنبه پرواز مستقیم به ونوکووا و روز های یک شنبه دوشنبه و چهارشنبه به شرمیتو پرواز دارد، 
با توجه به شرایط اعلام شد روز های زوج پرواز تهران شرمتیو و روز های فرد پرواز تهران به ونوکووا توسط ماهان ایر انجام می شود.
قیمت بلیط روسیه 14 01
قیمت بلیط هواپیما روسیه در سال 1401 چقدر می باشد؟ بلیط هواپیما روسیه توسط دوتا از شرکت های هواپیمایی به صورت مستقیم انجام می شود هواپیمایی ماهان و هواپیمایی نورد ویند انجام می شود که این دوتا شرکت هواپیمایی قیمت های متفاوتی دارند، 
 
قیمت بلیط روسیه ماهان از 5 میلیون 600 تومان در کلاس پروازی اکونومی و کلاس بیزینس ماهان در مسیر روسیه از 12 میلیون 49 تومان شروع می شود. 
قیمت بلیط هواپیمایی نورد ویند برای پرواز های مستقیم از تهران به روسیه و روسیه به تهران از 5 میلیون 200 تومان شروع می شود البته پرواز های نورد ویند چارتر هستن و در بعضی از مواقع به 2 الی 3 میلیون تومان کاهش پیدا می کند.

قینت بلیط روسیه 1401


قیمت بلیط تهران مسکو ماهان

 

قیمت بلیط هواپیما تهران مسکو ماهان چقد است؟ هواپیمایی ماهان در 6 7  روز هفته به مقصد مسکو پرواز مستقیم دارد، که تمام این پرواز ها توسط ایرباس های هواپیمایی ماهان انجام می شود که از کیفیت بالایی برخورد می باشند و تمامی مسافران در 99 درصد مواقع از قیمت این پرواز ها و شرایط پرواز راضی هستند، 
 
قیمت بلیط تهران مسکو ماهان در کلاس معمولی از 5 میلیون 600 تومان شروع می شود و کلاس های بعدی این پرواز 7 میلیون 8 و 9 میلیون در کلاس اکونومی و قیمت بیزینس کلاس ماهان تهران مسکو از 12 میلیون 49 تومان شروع می شود و افزایش پیدا می کند.
قیمت بلیط تهران مسکو در زمان های که تقاضا برای این پرواز ها در این مسیر کاهاش پیدا کنید قیمت پرواز های مسکو نیز پایین تر می آید و در روز های که افزایش درخواست برای خرید بلیط پرواز ماهان رو داشته باشین قیمت این بلیط ها افزایش پیدا می کند.

ساعت پرواز تهران مسکو امروز
ساعت پرواز ماهان تهران به مسکو امروز، هواپیمایی ماهان در مسیر تهران به مسکو ساعت 05:30 صبح در روز های فرد( یک شنبه، سه شنبه و پنجشنبه) و روز های زود ساعت 18 هواپیمایی ماهان پرواز مستقیم به مسکو دارد.
پرواز های ساعت 5 صبح ماهان به فرودگاه به فرودگاه ونوکووا و روز های که ساعت 18 پرواز دارد به فرودگاه شرمتیو انجام می شود این دو فرودگاه تقریبا یک ساعت نیم ازهم فاصله دارند.
پس ساعت پرواز ماهان تهران مسکو تنها دو ساعت هست ساعت های 5 صبح و 18 عصر. روز های فرد ساعت 5 صبح و روز های زوج ساعت 18. 
قیمت بلیط تهران مسکو ایرفلوت
قیمت بلیط تهران مسکو ایرفوت چقدر است؟ برای خرید بلیط هواپیما ایرفلوت در مسیر تهران به مسکو می توانید با شماره تماس 09011017552 و 0212842104 تماس بگیرد و به صورت 24 ما پاسخگویی شما خواهیم بود.
قیمت بلیط تهران مسکو ایرفلوت در حال حاضر از 4 میلیون 900 تومان شروع می شود.
بلیط چارتر هواپیمایی ماهان
بلیط چارتر هواپیمایی ماهان توسط آژانس های چارتر کنند این شرکت به فروش می رسند که معروف ترین چارتر کنند هواپیمایی ماهان تاپ تورز است، که تهران بلیط که نمایندگی رسمی فروش ماهان است پرواز های چارتر این شرکت را نیز پوشش میده و از طریق تهران بلیط می توانید به راحتی بلیط چارتر هواپیمایی ماهان در مسیر تهران به مسکو خرید کنید.
بلیط های چارتر هواپیمایی ماهان در مسیر تهران به مسکو و مسکو به تهران از 3 میلیون 900 تومان شروع می شود. پرواز های چارتر با توجه به شرایطی که دارند در مسیر های خارجی کمتر توصیه می شود به این دلیل که شامل تخفیف رفت و برگشت نمی شوند و قابلیت تغییر تاریخ ندارند و این در بعضی از شرایط برای بعضی از مسافران ممکن است باعث دردسر شود.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.

به کمک نیاز دارید ؟

×