اگر ظرفیت پرواز تکمیل بود. برای خرید بلیط با شماره 02128422104 و 09011017552 تماس بگیرد.

پرواز مستقیم مشهد کابل

 

پرواز مستقیم مشهد به کابل توسط هواپیمایی ماهان انجام می شود، پرواز های مستقیم ماهان ماهانه مشهد به کابل از مبدا فرودگاه مشهد به فرودگاه کابل انجام می شود. پرواز های مستقیم هواپیمایی ماهان در مسیر مشهد به کابل بدون توقف و داشتن ترنزیت انجام می شود،

پرواز مستقیم مشهد کابل

به این شکل که شما برای خرید بلیط پرواز کابل ماهان اقدام می کنید و بعد از  سه ساعت قبل از پرواز به فرودگاه مراجعه می کنید و با همراه داشتن پاسپورت پرواز خود را به صورت مستقیم به کابل انجام می دهید

پرواز مستقیم کابل مشهد ماهان

پرواز مستقیم کابل به مشهد توسط هواپیمایی ماهان انجام می شود، پرواز های مستقیم ماهان هفتگی کابل به مشهد از مبدا فرودگاه کابل به فرودگاه مشهد انجام می شود. پرواز های مستقیم هواپیمایی ماهان در مسیر کابل به مشهد بدون توقف و داشتن ترنزیت انجام می شود،

به این شکل که شما برای خرید بلیط پرواز مشهد ماهان اقدام می کنید و بعد از  سه ساعت قبل از پرواز به فرودگاه مراجعه می کنید و با همراه داشتن پاسپورت پرواز خود را به صورت مستقیم به مشهد انجام می دهید.

قیمت بلیط هواپیما مشهد کابل ماهان

قیمت بلیط هواپیما مشهد کابل ماهان چقد است؟ هواپیمایی ماهان 1 روز در ماه به مقصد کابل پرواز مستقیم دارد، که تمام این پرواز ها توسط ایرباس های هواپیمایی ماهان انجام می شود که از کیفیت بالایی برخورد می باشند و تمامی مسافران در 85 درصد مواقع از قیمت این پرواز ها و شرایط پرواز راضی هستند، قیمت بلیط مشهد کابل ماهان در کلاس اکونومی قیمت 4میلیون700 تومان  و قیمت بیزینس کلاس ماهان مشهد کابل 6 میلیون 400 تومان شروع می شود و افزایش پیدا می کند.

 

پرواز مستقیم مشهد کابل

قیمت بلیط مشهد کابل در زمان های که تقاضا برای این پرواز ها در این مسیر کاهاش پیدا کنید قیمت پرواز های مسکو نیز پایین تر می آید و در روز های که افزایش درخواست برای خرید بلیط پرواز ماهان رو داشته باشین قیمت این بلیط ها افزایش پیدا می کند.

 

قیمت بلیط هواپیما کابل مشهد ماهان

قیمت بلیط هواپیما کابل مشهد ماهان چقد است؟ هواپیمایی ماهان 1 روز در هفته به مقصد مشهد پرواز مستقیم دارد، که تمام این پرواز ها توسط ایرباس های هواپیمایی ماهان انجام می شود که از کیفیت بالایی برخورد می باشند و تمامی مسافران در 85 درصد مواقع از قیمت این پرواز ها و شرایط پرواز راضی هستند، قیمت بلیط کابل مشهد ماهان در کلاس اکونومی قیمت 11میلیون400 تومان  شروع می شود و افزایش پیدا می کند.قیمت بلیط کابل مشهد در زمان های که تقاضا برای این پرواز ها در این مسیر کاهاش پیدا کنید قیمت پرواز های مسکو نیز پایین تر می آید و در روز های که افزایش درخواست برای خرید بلیط پرواز ماهان رو داشته باشین قیمت این بلیط ها افزایش پیدا می کند.

روزهای پرواز کابل به مشهد ماهان

روز های پرواز ماهان به مشهد چه روز های هست؟ باید این خبر را به شما بدهم که در حال حاضر که داریم این مقاله را می نویسیم هواپیمایی ماهان در روزهای  سه شنبه ایرباس ماهان پرواز مستقیم دارد و تعداد این پرواز ها در روز 1 پرواز و در هفته 1پرواز می باشد که همگی به صورت مستقیم وبدون ترنزیت توسط هواپیمایی ماهان انجام می شود.

 

روزهای پرواز مشهد به کابل ماهان

روز های پرواز ماهان به کابل چه روز های هست؟ باید این خبر را به شما بدهم که در حال حاضر که داریم این مقاله را می نویسیم هواپیمایی ماهان در روزهای  چهارشنبه ایرباس ماهان پرواز مستقیم دارد و تعداد این پرواز ها در ماه 1 پرواز می باشد که همگی به صورت مستقیم وبدون ترنزیت توسط هواپیمایی ماهان انجام می شود.

تاریخ پرواز کابل مشهد ماهان

پرواز کابل مشهد هواپیمایی ماهان در روز های سه شنبه هر هفته به صورت مستقیم صورت می گیرد.

 تعداد این پرواز ها در روز 1 پرواز و در هفته 1پرواز می باشد که همگی به صورت مستقیم وبدون ترنزیت توسط هواپیمایی ماهان انجام می شود . پرواز ها توسط ایرباس های هواپیمایی ماهان انجام می شود که از کیفیت بالایی برخورد می باشند و تمامی مسافران در 85 درصد مواقع از قیمت این پرواز ها و شرایط پرواز راضی هستند، قیمت بلیط کابل مشهد ماهان در کلاس اکونومی قیمت 11میلیون400 تومان  شروع می شود و افزایش پیدا می کند.

.

فاصله مشهد کابل ماهان

فاصله مشهد کابل با هواپیما ماهان 889کیلومتر برابر با1ساعت است.این فاصله ثابت نیست و به جو آب و هوایی بستگی دارد وامکان دارد پرواز با تاخیر انجام شود مسافرین عزیز با تماس پشتیبان هواپیمایی ماهان اطلاعات لازم جهت سفر به کابل کسب کنند.

پشتیبان 24 ساعته هواپیمایی ماهان در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی به مسافران عزیز است . مسافران می توانند با شماره 0212842210 و 09011017552 تماس بگیرند و سوالات خود را از پشتیبان 24 ساعته هواپیمایی ماهان جهت سفر به کابل بپرسند .  


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.